Ece Üner’den Deniz Çakır’a Kim Kardashian Cevabı!

Ermeni asıllı Ünlü show yıldızı Kim Kardashian'ın Ermenistan - Azerbaycan açıklamasının ardından Show haber spikeri Ece Üner'in söyledikleri toplumun desteğini almıştı. Ece Üner'e tepki şok isimden geldi. Ünlü oyuncu Deniz Çakır Kim Kardashian için yaptığı açıklamaya bu nasıl üslup birde spiker olacak şeklinde açıklamasının ardından Spiker Ece Üner'den cevap geçikmedi.

 Ece Üner’den Deniz Çakır’a Kim Kardashian Cevabı!

29.09.2020 - 15:27

Güncelleme : 29.09.2020 - 15:27

Çakır, Ece Üner için “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil.” ifadelerini kullanmıştı. Ece Üner Sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı;

 “Ben sıradan  kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?” diye tepki gösteren Üner, “Pes’miş! Özünde; ‘bir yerinden uydurma’ dedim! Esas cinsiyetçilik, burada ‘cinsiyetçilik’ aramak! Ben ‘sıradan’ kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı! Biraz da Can Yücel okuyun! Kavramlarınız yerine otursun!” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın