Belediye Başkanı Konut Evini Çocuk Kreşine Çevirmiş!

Sancaktepe Belediye Başkanına Alkışlanacak Hareket...Sancaktepe Belediye Başkanı, kendisine ayrılan konut evinde oturmayıp, o evi çocukların daha iyi bir eğitim alması için çocuk kreşi olarak hazırlatmış.

 Belediye Başkanı Konut Evini Çocuk Kreşine Çevirmiş!

25.02.2021 - 19:36

Güncelleme : 25.02.2021 - 19:36

Sancaktepe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kadın Aile Merkezi, Abdurrahmangazi Mahallesi Çocuk Kreşi, İnönü Mahallesi Ömer Seyfettin Kültür ve Bilgi Merkezi, Meclis Mahallesi Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Kültür ve Bilgi Merkezi ile Çocuk Kreşi, düzenlenen törenle açıldı.


Programa, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya,Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Siyasi Parti ilçe Başkanları ve vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşti.

Sancaktepe’de toplu açılış töreninde, canlı video konferans yöntemiyle açılışlar toplu olarak gerçekleştirilirken, Meclis Mahallesi Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Kültür ve Bilgi Merkezinden canlı bağlantıda konuşan, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Akyıldız,

” Çocuk kreşinde Belediye Başkanımızın çok büyük fedakarlığı vardır. Kendisine ayrılan konut evinde oturmadı, çocuklar için kreşe çevirttirdi. Kendisi de kiraya çıktı, kendilerine çok teşekkür ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın