Bakan Kasapoğlu koronaya yakalandı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun korona virüsü testi pozitif çıkmasının ardından Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 Bakan Kasapoğlu koronaya yakalandı

03.12.2020 - 15:41

Güncelleme : 03.12.2020 - 15:41

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kasapoğlu, eşiyle birlikte yaptırmış oldukları testin pozitif sonuçlandığını duyurdu.

Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada, “Eşimle birlikte yaptırmış olduğumuz Covid-19 testlerimiz pozitif çıktı. Çok şükür genel durumumuz iyi, doktorlarımızın tavsiyesiyle evde tedavi olmaktayız. Dualarınızı istirham eder, bu vesile ile herkes için sağlık ve afiyet temenni ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Döğücü’den geçmiş olsun

Bakan Kasapoğlu ve eşinin koronavirüse yakalanmasının ardından Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’de sosyal medya hesabı üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Av. Döğücü geçmiş olsun mesajında “Sayın Bakanım; size ve kıymetli eşinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim acil şifalar versin inşallah.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın